ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Üçmebdeak Tarım, kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına reva olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mutabık cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma havaını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel kültür yapmaya mebdeladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve kültür bölümünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yan yana gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece kültür bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçmebdeak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve ferlü in kaynağına sahip olan Üçmebdeak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış şayan sağlayıcı Üçmebdeak Tarım; tombul Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Daimî tekâmül ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçmebdeak Tarım ürünlerinin hem habitat içre hem bile habitat dışında güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçmebdeak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin reva ve stabil bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yeterli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile gereksiz kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz bir tomar sonuç ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mahsuldar bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en yüce gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mahsuldar neticelar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Tarım olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da zahir bir hendek hafriyatsına bırakmak sinein geniş olarak kullanılır. Peş yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Peş yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden taşımak sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabilinden alanlara bırakmak sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir bağlamlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğiştirilebilir ve birgeniş ağababaşmanla da enliletilebilir. Temel birlikteşenler ekseriyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik hamallara bakarak oldukça düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği bugün hayvanın mazotü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri uslu seferde alabilir ve henüz bol beslenebilir. Yem karmanın örgülması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek henüz bol beslenmesine böylece henüz bir tomar verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yem Karma Makinaları da Üçmebdeak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Tarım olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı servet sahibi ve mahsuldar bir tarımsal üretim sinein yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı sinein önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz bol durumlara gelmesi sinein tarımsal dış satım noktasında Üçmebdeak Tarım olarak tüm çdüzenışanlarımızın yardımsıyla yan yana
Üçmebdeak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir